kasa fiskalna, drukarka fiskalna, Zgorzelec, POSNET, ELO, oprogramowanie

POS TECHNOLOGIA DOTYKOWA

Technologia dotykowa coraz śmielej wkracza we wszystkie dziedziny życia, a niekwestionowanym liderem w tej branży na świecie jest ELO TOUCHSYSTEMS, z 40-letnim doświadczeniem na rynku.

Ekran dotykowy jest narzędziem, które trzeba właściwie dobrać do warunków pracy. Różnice w technologiach dotykowych są na tyle duże, że ekran doskonały w jednych warunkach może okazać się koszmarem w innych.

Dlaczego technologia dotykowa ?

– Szybkość i ergonomia obsługi systemu sprzedaży

Stosowanie graficznych symboli na ekranie monitora dotykowego znacznie upraszcza obsługę systemu sprzedaży. Kasjer wprowadzając kolejne pozycje na paragon widzi (w zależności od oprogramowania) obrazki lub zdjęcia produktów. Odpowiednio dostosowany do ekranu dotykowego wygląd programu (duże przyciski, interaktywne menu dotyczące promocji itd.) przyspiesza i ułatwia pracę sprzedawcy. Intuicyjność, jaką zapewnia ekran dotykowy w znacznym stopniu redukuje pomyłki kasjerskie, usprawnia szkolenie nowych pracowników i ułatwia wprowadzanie zmian w systemie sprzedaży (np. nowe rodzaje promocji, nowe funkcjonalności itd.)

– Bezawaryjność i estetyk

Ekran dotykowy eliminuje obecność urządzeń, które w naturalny sposób ulegają uszkodzeniom mechanicznym w trakcie eksploatacji (klawiaturę i myszkę). Wprowadzenie ekranu dotykowego w miejscu sprzedaży znacznie ułatwia również utrzymanie czystości (kurz, okruchy, drobne przedmioty). Odpowiednio wyeksponowany ekran dotykowy równocześnie podnosi walory estetyczne każdej nowoczesnej placówki handlowej.

– Oszczędność miejsca, szerokie możliwości instalacji

Ekrany dotykowe w znacznym stopniu pomagają oszczędzać cenną przestrzeń w punkcie sprzedaży. Dzięki temu można np. lepiej wyeksponować towary impulsowe (np. słodycze, papierosy, leki OTC itd.). Ekrany dotykowe o konstrukcji typu „all in board” mogą być po odkręceniu podstawy montowane na wysięgnikach, uchwytach, statywach itd. Dzięki temu można stworzyć punkt sprzedaży np. bezpośrednio na ścianie.

W naszej ofercie znajdą Państwo :

  • terminale ELO i WINCOR NIXDORF
  • monitory wolnostojące ELO
  • monitory do zabudowy ELO

 W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.