kasa fiskalna, drukarka fiskalna, Zgorzelec, POSNET, ELO, oprogramowanie

POSNET ERGO

Posnet ERGO jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę – klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

Modułowość – łatwość rozbudowy

Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę – klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełnić jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodawanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth, modem 3G).

Wydajny akumulator

Kasa jest doskonale przystosowana do pracy jako urządzenie przenośne – wydajny akumulator umożliwia wydrukowanie do 80 000 linii, tj. nawet 8 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Pracując w terenie, mamy pewność, że Ergo spełni nasze oczekiwania i sprawnie zarejestruje sprzedaż.

Komunikacja bezprzewodowa

W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w dodatkowe moduły komunikacyjne – WiFi i Bluetooth lub modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, szybko i wygodnie podłączymy kasę do komputera, z łatwością zarchiwizujemy dane sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

Funkcja kasowagi – korzystne połączenie

Podłączając szalkę zintegrowaną do Ergo, otrzymujemy innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie do sprzedaży towarów na wagę. Cała obsługa transakcji i ważenia prowadzona jest bezpośrednio przez kasę. Funkcje tarowania i zerowania wskazań wagi wybierane są z klawiatury kasy i automatycznie pokazywane na wyświetlaczach operatora i klienta. Optymalne wymiary szalki ważącej oraz zasilanie wagi z kasy Ergo to pewność pracy również w terenie np. na targowisku.

Paragon w trybie ?blokowym”

Kasa Ergo poza standardowym wydrukiem paragonu ?pozycja po pozycji? udostępnia również wydruk blokowy ? wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.

Najważniejsze dane techniczne :

– kopia elektroniczna paragonu

– funkcja kaso-wagi z szalką DS1

– Baza PLU 4000/6000/8000 – rozszerzalna w dowolnym momencie

– wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu

– nazwa towaru do 40 znaków

– konfigurowalne napięcie sterowania szufladą

– szeroki papier – 57m,

– komunikacja z komputerem on-line,

– wyświetlacze graficzne  (192 x 64 pikseli)

– wymiary : 94 x 62 x 230 mm

-Moduł rozszerzenia I – 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)

– Moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)

– Moduł rozszerzenia III – modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja

Pełne dane techniczneErgo-drop-in_posnet_fancybox

Cena netto ( wersja podstawowa ) : 1249,-