kasa fiskalna, drukarka fiskalna, Zgorzelec, POSNET, ELO, oprogramowanie

EDUKACJA

Nasza oferta skierowana do placówek edukacyjnych, oprócz standardowych produktów IT obejmuje również specjalizowany sprzęt i oprogramowanie edukacyjne.
AER

Status autoryzowanego partnera AER (Autoryzowany Sprzedawca Produktów Edukacyjnych ) firmy Microsoft pozwala nam na oferowanie naszym klientom oprogramowania firmy Microsoft na specjalnych warunkach licencji edukacyjnych.

eKlasa jest program ułatwiający prowadzenie lekcji i egzaminów oraz zarządzanie klasą w pracowni komputerowej. Program ten daje nauczycielowi możliwość swobodnego prowadzenia lekcji multimedialnej bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.

 

Opis i demo programu eKlasa

promethean-logo-web-jpg

Tablica interaktywna Promethean to narzędzie, które umożliwia przeprowadzenie nowoczesnej i dynamicznej lekcji oraz zwiększenie zaangażowania uczniów.
Bogactwo treści multimedialnych oraz możliwość nawiązania interakcji z uczniami uatrakcyjnia zajęcia i przyciąga uwagę.
W konsekwencji pozwala to na bardziej efektywne i wymagające mniejszego wysiłku przekazywanie informacji przez nauczyciela.

 

                            
 

 

Jako uzupełnienie tablic interaktywnych oferujemy również współpracujące z nimi projektory multimedialne, dobrane indywidualnie do warunków panujących w klasie i jej wymiarów. Służymy Państwu doradztwem w zakresie doboru i montażu, a na Państwa życzenie dokonamy montażu i podłączenia, zakupionego sprzętu, na preferencyjnych warunkach. Państwa pracownicy zostaną przeszkoleni z zakresu korzystania z zakupionego sprzętu, przedstawimy również ofertę oprogramowania, które pozwoli na pełne wykorzystanie technik multimedialnych w procesie nauczania.